O nas

Na Potokach to miejsce stworzone ze szczególną uwagą i myślą o otaczającej naturze, do którego właściciele zapraszają swoich Gości, by podzielić się z nimi zapierającym dech widokiem na las i pola oraz panującym tu spokojem.

Na miejscu znajdziecie 2 domy na wynajem oraz dom właścicieli, którzy postanowili powrócić z miasta w swoje rodzinne strony i reaktywować turystykę Żegociny. Budowa obiektów trwała prawie 3 lata, przy wszystkich jej etapach licznie pomagała najbliższa rodzina – dziadkowie, dzieci, wujkowie i ciocie, wszystkie ręce ruszyły na pokład. Właściciele oddali temu miejscu swoje serca oraz całą swoją uwagę.

Domy są projektem indywidualnym, każdy z nich ma 120m2, zostały zaprojektowane z myślą o pobliskich terenach i letniskowej historii regionu, nie brakuje w nich również nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

Spacerując szutrową drogą przechodzącą przez całą posesję dochodzimy do drewnianego mola. Z jego desek możemy podziwiać lustro wody, w którym odbija się zielony las sąsiadujący z błękitnym niebem. Na końcu mola czeka na nas platforma z rekreacyjną siatką zawieszoną nad taflą wody, na drewnianym podeście planowana jest rozbudowa o miejsce do spotkań. Na brzegu stawu kształtuje się piaszczysta plaża, ustawiona centralnie na nasz osobiście ulubiony widok, rozłożysty las i pola. Naszym Gościom przez cały dzień towarzyszyć będzie śpiew ptaków oraz odgłosy lasu, a wieczorem szczególnie zachęcamy do nocnego podziwiania gwiazd, których nie przyćmiewają tu żadne latarnie uliczne.

rezerwacja