Domy

Dom Staw

120m2 1-8 osoby

Dom Staw urządzony jest w mocnych, kontrastujących kolorach, przewodnimi barwami są kobalt i miedź.

Znajdują się w nim 2 główne sypialnie zamykane na klucz, antresola, przestronny salon z rozkładaną sofą, w pełni wyposażony aneks kuchenny, a także strefa relaksu z sauną i balią.

Dom ma 120m2, przeznaczony jest dla 6-8 osób, wynajmowany jest w całości.

W sypialniach dostępne są 2 konfiguracje łóżek: pojedyncze oraz podwójne. Rozkładana sofa w salonie jest wygodna i może pomieścić 2 osoby. Z antresoli roztacza się widok w dół na salon oraz przed siebie na las.

Na parterze domu znajduje się strefa relaksu z leżakami, prysznicem oraz dwufunkcyjną sauną – infrared lub fińską. Na zewnątrz domku znajduje się prywatna balia, z której można napawać się otaczającą zielenią. 

Salon połączony jest z aneksem kuchennym, w którym do dyspozycji gości jest m.in. lodówka, piekarnik, mikrofala, zmywarka, ekspres kapsułkowy, czajnik, a także zastawa stołowa, sztućce, podstawowe garnki.

Dla każdego z gości przygotowany jest zestaw ręczników oraz szlafrok.
W każdym domu znajduje się także pomieszczenie z pralką, gdzie dostępne jest żelazko oraz rozkładana suszarka na pranie.

Dom Las

120m2 1-8 osoby

Dom Las urządzony jest w ciepłych roślinnych barwach, króluje tu zieleń i beż. Znajdują się w nim 2 główne sypialnie zamykane na klucz, antresola, przestronny salon z rozkładaną sofą, w pełni wyposażony aneks kuchenny, a także strefa relaksu z sauną i balią.

Dom ma 120 m2, przeznaczony jest dla 6-8 osób, wynajmowany jest w całości. W sypialniach dostępne są 2 konfiguracje łóżek: pojedyncze oraz podwójne. Rozkładana sofa w salonie jest wygodna. Z antresoli roztacza się widok w dół na salon oraz przed siebie na las.

Dla każdego z gości przygotowany jest zestaw ręczników oraz szlafrok. W każdym domu znajduje się także pomieszczenie z pralką, gdzie dostępne jest żelazko oraz rozkładana suszarka na pranie. Na parterze domu znajduje się strefa relaksu z leżakami, prysznicem oraz dwufunkcyjną sauną – infrared lub fińską. Na zewnątrz domku znajduje się prywatna balia, z której można napawać się otaczającą zielenią. 

 

Salon połączony jest z aneksem kuchennym, w którym do dyspozycji gości jest lodówka, piekarnik, mikrofala, zmywarka, ekspres kapsułkowy, czajnik, a także zastawa stołowa, sztućce, podstawowe garnk

rezerwacja