Warunki pobytu

Regulamin

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 a kończy o godzinie 11.00.
 2. Minimalna ilość noclegów potrzebna do dokonania rezerwacji to 2 doby hotelowe.
 3. Dokonanie rezerwacji możliwe jest za pomocą kalendarza na stronie głównej, telefonicznie lub poprzez wiadomość email czy Instagram (według dostępności).
 4.  Obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 500 zł płatna gotówką w dniu zameldowania. Kaucja zwracana jest gotówką w dniu wymeldowania, jeżeli nie stwierdzono zniszczeń.
 5. Obiekt udostępnia gościom dom z 2 sypialniami, antresolą i salonem, który może pomieścić do 8 osób.
 6. W domach obowiązuje całkowity zakaz palenia.
 7. Do dyspozycji gości są rowery, które można bezpłatnie wypożyczyć (według dostępności).
 8. Akceptujemy ułożone nieagresywne zwierzęta, które muszą przebywać pod stałą opieką właściciela. Domy znajdują się na nieogrodzonym terenie, sąsiadującym ze stadem jeleni szlachetnych. 
 9. Obowiązuje dodatkowa jednorazowa opłata za pobyt pupila w wysokości 60 zł.
 10. Właściciel ponosi pełną odpowiedzialność za swoje zwierzę i szkody przez nie wyrządzone.
 11. Zwierzęta nie mogą pozostawać w domach bez opieki.
 12. Właściciele zobowiązani są do sprzątania nieczystości pozostawionych po psie na terenie obiektu oraz w jego otoczeniu.
 13. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
 14. Obowiązuje zakaz wynoszenia udostępnionych przez obiekt ręczników poza dom lub użycia ich w innych celach niż są do tego przeznaczone.
 15. Parkowanie samochodów jest możliwe tylko w wyznaczonym do tego celu miejscu wskazanym przez zarządzającego obiektem.
 16. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00-06:00.
 17. W przypadku interwencji policji zarządca zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia gościom pobytu w wynajmowanym domu i nie jest zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
 18. Każdorazowo Gość opuszczający obiekt, ze względów bezpieczeństwa, powinien upewnić się o zakręconych kranach, zamkniętych  drzwiach i wyłączonej saunie.
 19. W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Gości lub ich nie przybycia, kwota za niewykorzystany okres nie jest zwracana. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu wyłącznie w przypadku braku wcześniejszych rezerwacji domku przez innych Gości.
 20. Wpłacony zadatek 30% jest gwarantem realizacji usługi i w przypadku anulowania rezerwacji mniej niż 14 dni do daty przybycia przez klienta nie podlega on zwrotowi.
 21. Na terenie obiektu, a w szczególności wokół stawu rekreacyjnego, osoby niepełnoletnie muszą przebywać pod stałą opieką osoby dorosłej. 
 22. Z siatki nad stawem należy korzystać w sposób dla niej przeznaczony, zabrania się skakania po niej, jednocześnie na siatce może znajdować się jedna osoba. 
 23. Wszystkie opłaty za dodatkowe usługi należy uregulować najpóźniej do momentu wymeldowywania się.
rezerwacja